Reviews over dit product
We zijn trots op onze klanten. Bekijk al onze tevreden klanten


Italiaanse wijn | Veneto | Garganega & Trebbiano | 2021
Le Preare Custoza DOC
Le Preare Custoza DOC is een prachtige Italiaanse witte wijn. Een vriendelijke wijn, zeer uitnodigend om een slok te nemen. Het begint al met de prachtige geuren van zacht wit fruit. Deze tonen komen ook weer terug in de mond. Als je eenmaal een slok hebt genomen, vallen de zachte en ronde zuren je al snel op. Niet te zuur en niet te zacht; perfect in balans! Dit maakt deze wijn favoriet van velen.
Le Preare Custoza DOC is afkomstig van Cantina di Negrar. De kelders van dit wijnhuis liggen in het hart van het Valpolicella Classico gebied. In 1933 in het wijnhuis opgericht uitgegroeid tot een hypermodern bedrijf met moderne faciliteiten. Cantina di Negrar bezit een totaal van 500 hectare aan wijngaarden. Deze liggen verspreid over diverse subregio's.
Wijngebied Custoza ligt in de buurt van het Garda Meer. Het gebied rond de plaats Custoza staat bekend om haar geurige witte wijnen. Custoza wijnen zijn altijd een blend van verschillende druiven, waarvan bijna altijd de Garganega en Trebbiano!
| Druivenras: | Garganega, Trebbiano |
|---|---|
| Land: | Italië |
| Streek: | Veneto |
| Jaargang: | 2021 |
| Wijnhuis: | Cantina di Negrar |
| Afsluiting fles: | Schroefdop |
| Bewaaradvies: | Nu op dronk. De wijn kan enkele jaren weggelegd worden. |
| Inhoud fles: | 0,75l |
| Serveertip: | Le Preare Custoza DOC is heerlijk bij gegrilde en gebakken vis en gevogelte. |

In het gebied waar het wijnhuis zich bevindt, werd vroeger veel marmer gewonnen. Dit werd gedaan door eenvoudig stenen te verwijderen. Deze stenen werden dan weer gebruikt als erfafscheiding in de wijngaarden. Le Preare staat voor de stenen afscheidingen: de zogenoemde preares.
