Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij abelswijnen.nl voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en buiten onze website volgen en verzamelen. Hiermee kunnen wij en derde partijen advertenties aanpassen aan jouw interesses en kun je informatie delen via social media. Door gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Lees meer.
Hechizo Pedro Ximenez
Dessertwijn | Sherry| Spaanse wijn | Pedro Ximenez
Hechizo Pedro Ximenez is heerlijk om te schenken bij een dessert. De rijke honinggeur en die van rozijnen, dadels en geroosterde amandelen doen je wanen in een notenkraam, waar net vers verschillende gezoete noten zijn gebrand. Kan je het je voorstellen? Als je een slok hebt genomen van deze sherry herken je tonen van bloemen, fruit en gedroogde rozijnen. Hij glijdt lekker zacht over de tong en heeft een subtiele zoete smaak.


Maarten - Onze wijnexpert -
Deze Hechizo Pedro Ximenez is gemaakt van de Pedro Ximinez druif. Dit is de perfecte druif om sherry mee te maken. Sherry is eigenlijk een versterkte wijn, gemaakt van witte druiven. Sherry komt altijd uit het DO Jerez gebied. In de jaren 90 kreeg het gebied een DO classificatie